15.11.2018, Václav Rokyta
Do Přelouče přijede obávaný Brandýsek

PŘELOUČ – V dalším domácím zápase nové sezony přivítají přeloučští futsalisté lídra tabulky. Do Přelouče přijede Brandýsek, který za tři kola soupeřům nasázel 45 gólů!

S takovou střeleckou bilancí jsou futsalisté Brandýsku suverénně nejproduktivnějším týmem krajského přeboru. Vždyť druhý nejlépe střílející celek – Třebusice – nasázel soupeřům 20 branek, tedy o 25 méně než hráči Brandýska. Ti tak mají za tři kola neuvěřitelný průměr 15 vstřelených gólů na zápas. Produktivitu vedoucího celku soutěže táhnou zejména osmigóloví kanonýři Jiří Růžička a Tomáš Tesař, kterým na záda dýchá autor sedmi branek Lukáš Kroc.

Mazáci oproti tomu soupeřům nasázeli pouze 12 gólů, tedy ani ne třetinu toho, co futsalisté Brandýska. Produktivita ale v sobotním zápase rozhodně nemusí hrát hlavní roli. Oproti minulému duelu s Třebusicemi se Mazákům vrací brankář Jirka Marek, který byl v prvních dvou zápasech velkou oporou mužstva. Zároveň chce náš tým napravit nepovedený výkon právě z utkání s Třebusicemi, které jsme i přes dobrý první poločas nedotáhli do vítězného konce. Duel Mazáků s Brandýskem se hraje ve státní svátek v sobotu 17. 11. od 18 hodin v městské sportovní hale v Přelouči. Všichni jste na zápas zváni!

Komentáře:


23.01.2020 00:00:45
27.01.2019 23:49:29