18.4.2019, Václav Rokyta
Pohárová bitva s Věšákem o extraligový Mělník

PŘELOUČ – Futsalová sezona našemu týmu ještě nekončí. V sobotu 20. 4. nás čeká zápas 2. kola krajského poháru. V Kolíně si to se starým známým Věšákem Butabi rozdáme o to, kdo se ve čtvrtfinále postaví extraligovému Olympiku Mělník!

I bez toho však bude mít pohárový souboj s Věšákem skvělý náboj. Naše mužstvo svádělo s kolínským celkem po pět sezon velké bitvy v okresním přeboru. Za dobu našeho působení v této soutěži se z titulu dvakrát radoval Věšák Butabi, dvakrát slavili Mazáci. Pouze v jedné sezoně byl nad síly obou celků výběr kolínské Borky ligy. To už je ale minulost. Teď jdou Mazáci proti Věšáku jako favorit z krajského přeboru. Naopak kolínský tým má po neúspěšné sezoně v okresním přeboru určitě ambice dojít alespoň co nejdál v poháru.

Sobotní pohárový duel tak slibuje bezpochyby zajímavou podívanou. Pokud jí chcete vidět na vlastní oči, tak pro Vás máme dobrou zprávu. Na zápas do Kolína jsme se rozhodli poprvé (a zároveň naposled) v této sezoně vypravit autobus. Náš dlouholetý řidič Zdenda Zídek si totiž už bude definitivně užívat zaslouženého důchodu, sobotní pohárová cesta do Kolína tak bude jeho posledním futsalovým výjezdem. Doufáme tedy, že si tak mimořádnou událost nenecháte ujít a vyrazíte do kolínského STAPu společně s námi. Budeme se na Vás těšit!

P.S.: Do kolínské haly jako vždy přezůvky s sebou :-)

Komentáře:


23.01.2020 00:00:57