12.10.2019, Václav Rokyta
Příprava na novou sezonu už běží naplno

PŘELOUČ – Letní přestávka dávno skončila, za pouhé dva týdny už naši futsalisté vstoupí do dalšího soutěžního ročníku. Příprava na novou sezonu je proto v plném proudu!

Do nové sezony vstoupí náš tým v sobotu 26. října v 19:30 zápasem proti celku PK Třebusice. Na start druhého ročníku v krajském přeboru se proto pilně připravujeme. Už od začátku října se každý týden pravidelně scházíme k tréninkům v přeloučské sportovní hale, ještě před samotným začátkem soutěže pak chystáme minimálně jedno přípravné utkání. Většina našich hráčů navíc stále hraje své zápasy ve velkém fotbale, takže o rozehranost celého týmu by neměla být nouze. V následujících dvou týdnech pouze chceme vzájemnou souhru co nejvíce vypilovat.

Zároveň se nám v posledních týdnech povedlo dotáhnout příchod jedné posily, která už se do naší přípravy také zapojila. Od tohoto borce očekáváme v průběhu sezony především výrazné zkvalitnění naší obranné hry. Jméno nové posily Vám však prozradíme až v následujících dnech. Prozatím alespoň můžeme napovědět, že jde o zkušeného fotbalistu, který hrál několik let druhou ligu v Česku a momentálně působí v nižší soutěži v sousedním Rakousku. Kromě jediné nové posily se navíc od minulého týdne připravujeme s fungl novými míči. Snad nám i ony pomohou k tomu, abychom do druhé sezony ve Středočeském krajském přeboru vstoupili co nejlépe a předváděli co nejlepší výkony. O dalších novinkách z předsezonní přípravy Vás budeme již brzy informovat!

Naše nové míčky značky Select zakoupené díky partnerství středočeské futsalové soutěže s firmou mcompanies.cz.

Komentáře: