4.11.2015, Václav Rokyta
Mazáci mají nového trenéra. Mužstvo povede Václav Sůra!

Do nového ročníku Okresní futsalové ligy Kolín Mazáci vstoupí s novým trenérem. Mužstvo povede zkušený Václav Sůra.

PŘELOUČ - Už jen poslední týdny zbývají do začátku dalšího ročníku Okresní futsalové ligy Kolín. Široký - celkem devatenáctičlenný - kádr Mazáků na rozdíl od loňského roku nepřivítá žádnou hráčskou posilu. Velkou změnu ale mužstvo hlásí na postu trenéra. Přeloučské Mazáky nově povede zkušený Václav Sůra. Co si od této novinky slibujeme? Především další zkvalitnění naší hry, což, jak doufáme, ocení hlavně naši fanoušci. I nadále chceme náš herní projev postavit na skvělé sehranosti jednotlivých řad a také vynikají partě, kterou naše mužstvo má. Pevně věříme, že angažování trenéra nám k tomu výrazně pomůže.

Víc už o novém trenérovi popsal pro náš web předseda klubu Václav Rokyta: „Vaška Sůru jako našeho hlavního trenéra jsme angažovali z několika důvodů. Především chceme naši hru posunout na ještě vyšší úroveň než doposud. Vašek je kvalitní trenér, který většinu z našeho mužstva osobně vedl ve velkém fotbale. Díky tomu je pro nás ideální volbou, protože ví, jakým způsobem zdejší futsalový klub vedeme. Kromě jiného by měl Vašek během zápasů radit i klukům, kteří velký fotbal aktivně nikdy nehráli. Takových je v našem mužstvu hned několik, a já osobně věřím, že tento krok prospěje jak jim, tak i celému týmu.“

Václav Sůra navíc na lavičce Mazáků nebude jako trenér sám. Po ruce totiž bude mít svého asistenta, kterým bude Dag Hanáček. Pro mnohé fanoušky možná neznámý muž obléká ve velkém fotbale dres FK Přelouč, tudíž hned několik našich hráčů velmi dobře zná. Dag Hanáček navíc ve futsale není žádný nováček. Jako aktivní hráč má zkušenosti i z nejvyšší české soutěže, jeho rady by proto měly být pro náš tým dalším přínosem.


Nový trenér Mazáků Václav Sůra
Komentáře:


22.01.2020 23:59:52
30.03.2019 20:08:46
18.03.2019 07:44:18
26.02.2019 11:19:15
27.01.2019 23:50:01