13.1.2017, Václav Rokyta
Vyrazte s Mazáky na derby do Chvaletic!

PŘELOUČ – Na odložené nedělní utkání do Chvaletic naše mužstvo vypravuje autobus. Můžete tedy vyrazit společně s námi. Vaši podporu budeme potřebovat!

S Chvaleticemi jsme se měli utkat už na začátku prosince. Kvůli výpadku elektřiny a nefunkčnímu osvětlení v hale ale bylo utkání odloženo. Zápas 5. kola OFL Kolín proti Baníku Chvaletice tedy odehrajeme tuto neděli 15. 1. od 16 hodin ve sportovní hale ve Chvaleticích. Náš klubový autobus odjíždí v 15:00 z parkoviště u přeloučského Penny Marketu. Vyrazit tedy můžete společně s námi. Podporu fanoušků totiž budeme v derby potřebovat.

V loňské sezoně jsme s chvaletickým Baníkem uhráli pouze bod, a to právě v utkání ve Chvaleticích. V loňském povánočním derby jsme sice do soupeře bušili skoro celý druhý poločas, ale na víc než na remízu 3:3 náš výkon nestačil. V domácí odvetě pak diváci viděli divokou přestřelku, kterou Chvaletičtí ovládli poměrem 7:5. Našim západním sousedům tak máme v neděli co vracet. S Chvaleticemi máme navíc shodný počet bodů v tabulce letošní sezony. Výhrou tak můžeme od nedělního soupeře odskočit. Vaši podporu proto budeme potřebovat víc než kdy jindy!

Komentáře: