Soutěž o Fanouška týdne

Pravidelná soutěž, ve které každý týden bojují vybraní fanoušci Mazáků o tom, kdo z nich se stane Fanouškem nebo Fanynkou týdne. O vítězi vždy rozhodují sami fanoušci hlasováním na našem facebooku. Fanoušek týdne se pokaždé může těšit na zajímavou cenu.

10.2.2016 - Daniel Dlask

Vítězem divácké ankety o Fanouška týdne se stal Daniel Dlask. Souboj to byl tentokrát poměrně napínavý, ale Dankovi se podařilo nakonec nasbírat rekordních 84 hlasů, což mu vyneslo titul Fanouška týdne. Danovi gratulujeme a při dalším domácím zápase mu předáme cenu!

29.1.2016 - Tomáš Almási

Třetí kolo Fanouška týdne vyhrál na plné čáře Tomáš Almási, který od Vás získal celkem 70 hlasů, což je dosavadní rekord! Tomáškovi gratulujeme a při dalším domácím utkání mu předáme cenu.

13.1.2016 - Edita Solilová

Hlasování o Fanouška týdne je u konce a nám je ctí oznámit, že vítězkou 2. kola se stala Edita Solilová! Do středeční 20. hodiny jste jí dali celkem 50 palců nahoru. Editě tímto gratulujeme a doufáme, že je to pro ní alespoň malý dárek k dnešnímu svátku.

19.12.2015 - Kristián Šplíchal

Vítězem letošního prvního kola soutěže o Fanouška týdne se stal Kristián Šplíchal! Do středeční 20. hodiny pro něj hlasovalo celkem 59 z Vás. Kristiánovi tímto gratulujeme!

14.2.2015 - Martin Šmíd

Fanouškem týdne v 5. kole se stal hokejbalový Jestřáb Martin Šmíd! V anketě jste mu nakonec přisoudili 38 hlasů. Ještě jednou gratulujeme!

29.1.2015 - Alice Váczlavová

Fanynkou týdne jste nakonec zvolili Alici Váczlavovou, která od Vás získala celkem 47 hlasů. Alici tímto gratulujeme do Skotska a cenu ji předáme při nejbližší možné příležitosti.

21.1.2015 - Filip Oliva

Fanouškem týdne jste v tomto kole zvolili Filipa Olivu, který od Vás obdržel 46 hlasů. Věrnému fanouškovi "Olívkovi" tímto gratulujeme a cenu mu předáme při dalším domácím utkání!

10.1.2015 - Václav Sůra

Fanouškem týdne jste tentokrát zvolili Václava Sůru, který od Vás do pátečního večera získal rovných 50 hlasů! Fanoušek týdne od nás obdrží lahev vína, kterou do soutěže věnovala firma Dobré víno Cestrovi.

15.12.2014 - Zdeněk Zídek

Naším prvním Fanouškem týdne se stal řidič autobusu Zdenda Zídek, který do sobotního poledne získal celkem 47 Vašich hlasů! Panu Zídkovi v nejbližších dnech předáme výhru - lahev Svatomartinského vína od společnosti Dobré víno Cestrovi.