Venkovní výjezdy

I v nadcházející sezóně chceme pokračovat v zavedené tradici autobusových zájezdů na venkovní utkání do Kolína. V sezóně 2013 / 2014 jsme uspořádali výjezd celkem dvakrát a v obou případech si fanoušci i hráči přišli na své. Na tomto místě budete nacházet bližší informace ohledně dalších výjezdů a přihlašovací formulář. Zároveň tímto děkujeme panu Zdeňku Zídkovi za zajištění autobusové přepravy !

26.1.2014 - TJ Sokol Krampol Kolín

Historicky první autobusový výjezd na venkovní utkání asi nemohl dopadnout lépe. V neděli 26.1 v 17:30 se shromáždila necelá padesátka lidí na parkovišti u Penny Marketu a pár minut poté se vydal na cestu do posledního místečka zaplněný autobus řízený klubovým řidičem Zdeňkem Zídkem. V Kolíně jsme cíl splnili a zpět jsme si vezli vítězství 5:4 po dramatickém průběhu. Zpáteční cesta byla bujará, stejně tak jako oslava vítězství do pozdních nočních a časných ranních hodin.

Živou legendou tohoto zájezdu do Kolína se stal vyhlášený tahoun mužstva a univerzál Jakub Novák. Tomu sice kvůli pracovním povinnostem ujel autobus z Přelouče, ale "Novča" se do Kolína dostal sám po vlastní ose vlakem (viz foto) a začátek zápasu stihl. V utkání bohužel absolvoval pouhé tři střídání, neboť byl po náročné pracovní směně značně unaven. Zbytek utkání strávil v hledišti mezi fanoušky, se kterými následné vítězství 5:4 náležitě oslavil. Zpáteční cestu si už Jakub užíval se zbytkem zájezdu v pohodlí autobusu...

7.2.2014 - FC Věšák Butabi

Druhý výjezd se konal v prvním únorovém týdnu. Mazáky jelo v pátek večer do Kolína podpořit asi 25 fanoušků. Bohužel výsledkově jsme nebyli tolik úspěšní jako při historicky prvním zájezdu, přesto doufáme, že i tento výlet byl příjemným zpestřením pátečního večera.